Het nieuwe rooster is bekend en vanaf vandaag kun je je inschrijven via onze website of door een reply te sturen op deze mail.
Cursus rooster januari tot en met maart 2018
Dag en tijdstip |
|
Soort cursus en niveau |
Locatie |
|
|
|
|
Maandag 19:30-20:45 |
|
Salsa Beginners niveau 2 |
Café Groothuis |
Maandag 20:45-22:00 |
|
Salsa Beginners |
Café Groothuis |
Woensdag 19:30-20:45 |
|
Salsa level 2 |
Café Groothuis |
Woensdag 20:45-22:00 |
|
Intermediate |
Café Groothuis |
Donderdag 19:30-20:30 |
|
Salsa gevorderd |
Café Trud |
Cursusgeld:
De cursus bestaat uit 10 lessen. Het lesgeld bedraagt € 90,- pp (ben je 21 jaar of jonger dan bedraagt het cursusgeld € 75,- pp)
Betaling van het lesgeld bij de 1e les, contant of vooraf overmaken op bankrekeningnummer
NL61 RABO 0173 6740 62 tnv Salsa Emmen.
Bij te late betaling zijn wij genoodzaakt € 10,- administratiekosten in rekening te brengen.
Gratis proeflessen:
Voor nieuwe beginners is er een gratis proefles (tevens de 1e les van het nieuwe cursusblok) op 15 januari om 20:45 uur
Vakanties en uitval / verschuiving van lessen:
In de reguliere schoolvakanties worden er geen lessen gegeven. Dit betekent dat er geen lessen zijn van 24 februari tm 4 maart.
Wegens omstandigheden kan er altijd een les uitvallen of lesdag uitvallen. Wij proberen dit zoveel mogelijk te voorkomen. Mocht een les uitvallen dan krijg je hierover bericht via de mail. Zorg altijd dat je juiste email adres bij ons bekend is. Voor een uitgevallen les bieden wij altijd een nieuwe les aan waarbij wij proberen zoveel mogelijk rekening te houden met de normale tijd/dag van de uitgevallen les. |